Goldnet to niezawodna jakość usług.

Działamy od 1995 r. Lokalny ISP i partner biznesowy na rynku lokalnym.

Obecnie naszą specjalnością jest dostarczanie wysokiej jakości łączy internetowych, dla każdego, od indywidualnych odbiorców, poprzez profesjonalistów pracujących w domu po małe, średnie  i duże firmy. Sieć Goldnet to szybkie, stabilne, a jednocześnie ekonomiczne łącza dostępne w Łodzi, Pabianicach
i okolicach. W ostatnich latach rozbudowaliśmy własną sieć światłowodową.

Oferta skierowana jest do wszystkich. Zapraszamy również firmy, które potrzebują łącza głównego lub zapasowego.

Zapewniamy ruch przez wielu operatorów nadrzędnych oraz gwarancje przepustowości parametrem CIR. Współpracujemy z kilkoma dostawcami Internetu w województwie łódzkim, tworzymy relacje partnerskie. Dbamy o naszych klientów, oferując im pomoc przez 24h na dobę, udostepniamy wiedzę i środki niezbędne do rozbudowy infrastruktury przedsiębiorstw naszych biznesowych klientów. 

Jeżeli uważasz, że Twoja sieć zaczyna być dla Ciebie ciężarem, nie chcesz jej dalej utrzymywać i rozwijać - skontaktuj się z nami, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Ty zakończysz działalność, a Twoi Abonenci otrzymają równie atrakcyjną ofertę.

Nawiązujemy współpracę polegającą na wzajemnej wymianie usług. Potrzebujemy partnerów tak samo jak oni potrzebują nas. Pomagamy rozwiązać problem konkurowania lokalnych ISP - umiemy przekonać, że współpraca wyjdzie na dobre obu stronom.


Jesteśmy Partnerem - nie tylko dostawcą Internetu.

Staramy się by klienci otrzymali od nas użyteczne narzędzia służące pracy jak również rozrywce.