Internet dla firm

Internet Goldnet Business  to najlepszy dostęp do Internetu dla Twojej firmy -  to doskonałe parametry techniczne, wysoka niezawodność i jakość.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie łącz internetowych i telefonii dla firm oraz instytucji na terenie całego woj. łódzkiego.

Usługi transmisji

Dla klientów biznesowych, stworzyliśmy specjalną ofertę usług związanych z transmisją danych.

W ich zakres wchodzi usługa zrealizowana na bazie najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w wirtualnych sieciach prywatnych (VPN)

Usługa TD pozwala na zestawienie prywatnej sieci transmisji danych. Dzięki tej usłudze klient otrzymuje wydzieloną sieć korporacyjną VPN (Virtual Private Network), która łączy jego lokalizacje w integralną całość.Istnieje możliwość dobrania parametrów transmisji, które dokładnie odpowiadają potrzebom klienta. Nad jakością świadczonej usługi czuwa przez 24h na dobę Centrum Zarządzania Siecią.

Łącza zapasowe

Optymalnym rozwiązaniem, jest posiadanie łączy zrealizowanych w innych technologiach, z uwagi na minimalizację ryzyka jednoczesnej  utraty obu łączy. Internet bez względu na wykorzystywaną technologię (kabel miedziany, światłowód, radio), powinny być wyposażone w łącze zapasowe (backup). Najlepiej gdyby łącze zapasowe wykorzystywało inną trasę w stosunku do łącza podstawowego. W zależności od potrzeb może to być łącze o parametrach takich samych jak łącze podstawowe lub gorszych ale wystarczających  na czas naprawy podstawowego łącza.

 

Goldnet dostarcza łącza główne i zapasowe !