Spawanie światłowodów 

Doświadczony zespół instalatorów wykonuje spawy najlepszą spawarką światłowodową.

Pomagamy przy budowie sieci począwszy od ich projektowania, dostarczania materiałów potrzebnych do budowy systemu, spawania światłowodów jak i wybudowania zaprojektowanego rozwiązania.


Zapraszamy. Kontakt
tel. 602 601 704 lub 501 610 608. Zobacz nasze realizacje.

 

Dysponujemy najnowszym sprzętem na rynku:

Nowa spawarka światłowodowa T-71C firmy Sumitomo jest małą, kompaktową i lekką jednostką oferującą najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia, bez potrzeby wykorzystania luster. Zaprogramowana żeby spawać wszystkie najczęściej wykorzystywane typy włókien z ogromną precyzją. Ze względu na pojawienie się na rynku włókien niecentrycznych oraz włókien charakteryzujących się dużą łamliwością firma Sumitomo staje na wysokości zadania i dzięki tej spawarce możemy dla Państwa z powodzeniem pospawać każdy rodzaj włókna. Spawarka ma najnowsze rozwiązania i patenty, dzięki którym profesjonalny spawacz pospawa każdy rodzaj włókna z idealną precyzją.

Spawarka, działa w najtrudniejszych warunkach, np. duże zapylenie lub bardzo duża wilgotność powietrza - bez lustrowa, gwarantuje to prawidłowe wykonanie spawów w takich warunkach.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wybudowanie kilometrów linii światłowodowych we własnej sieci i u naszych klientów, gwarantują najwyższą jakość w powierzonym zleceniu.