LogoInfo

Spawanie światłowodów 

Doświadczony zespół instalatorów wykonuje spawy najlepszą spawarką światłowodową.

Pomagamy przy budowie sieci począwszy od ich projektowania, dostarczania materiałów potrzebnych do budowy systemu, spawania światłowodów jak i wybudowania zaprojektowanego rozwiązania.

  1. Wykonujemy spawy światłowodowe jednomodowe
  2. Wykonujemy spawy światłowodowe wielomodowe
  3. Wykonujemy pomiary reflektometryczne kabli jednomodowych
  4. Wykonujemy pomiary reflektometryczne kabli wielomodowych

* zapytaj o ceny Spawania Światłowodów, zadzwoń do nas i ustal warunki. Porozumienie z klientem jest naszą domeną. Zapraszamy.tel. 606 124 452 lub 501 610 608. Zobacz nasze realizacje.

 FOA_logo

 Certyfikat FOA

Utrzymujemy bardzo konkurencyjne ceny spawania światłowodów w zależności od rodzaju i zakresu prac. Cena uzależniona jest od m.in. ilości spawów, ilości punktów i wielkości sieci światłowodowej.

Dysponujemy najnowszym sprzętem na rynku:

Nowa spawarka światłowodowa T-71C firmy Sumitomo jest małą, kompaktową i lekką jednostką oferującą najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia, bez potrzeby wykorzystania luster. Zaprogramowana żeby spawać wszystkie najczęściej wykorzystywane typy włókien z ogromną precyzją. Ze względu na pojawienie się na rynku włókien niecentrycznych oraz włókien charakteryzujących się dużą łamliwością firma Sumitomo staje na wysokości zadania i dzięki tej spawarce możemy dla Państwa z powodzeniem pospawać każdy rodzaj włókna.Spawarka ma najnowsze rozwiązania i patenty, dzięki którym profesjonalny spawacz pospawa każdy rodzaj włókna z idealną precyzją.

Spawarka, działa w najtrudniejszych warunkach, np. duże zapylenie lub b. duża wilgotność powietrza - bez lustrowa, gwarantuje to prawidłowe wykonanie spawów w takich warunkach.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wybudowanie kilometrów linii światłowodowych we własnej sieci i u naszych klientów, gwarantują najwyższą jakość w powierzonym zleceniu.

 

 

sumitomo1