LogoInfo

Jakiego typu proponujemy Internet ?

Internet, który Tobie założymy jest łączem typu DSL.  Węzły Goldnet to punkty połączone światłowodami i specjalnymi połączeniami radiowymi w jedną sieć, z których możemy podłączyć Państwa do stabilnej sieci internetu.

Jest to szerokopasmowe łącze. Czym różni sie nasz Internet od popularnego dostępu po lini telefonicznej?

Róznica jest w sposobie przesyłania sygnału, w naszej sieci między naszym węzłem dostępowym, a domem klienta realizujemy połączenie w oparciu o technologie bezprzewodową ( radiową ) z zastosowaniem najnowszej technologii dla stacjonarnego internetu.

Dzięki temu możemy zapewnić niezawodność, stabilność i najwyższą jakość łącza. Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na jakość internetu.

Zapewniamy dzięki temu lepszą jakość  od połączenia po linii telefonicznej

Czym rózni się od iternetu LTE lub innej technologii komórkowej ?

Nasz internet jest BEZ LIMITU . Nie nakładamy limitów na odebrane i wysyłane dane, jak jest w przypadku LTE, 3G itp... . Czasy dostępu do serwerów  tzw. ping, u nas są na poziomie średnio 10-15 ms . Przy internecie LTE jest to ok. 30-50 ms, przy 3G - 40-150 ms.

Podsumowując:

Lepszy ping, stały niewahający się transfer i brak limitów to zalety Internetu w sieci Goldnet. Jest w  lepszej cenie niż dostępne łącza DSL w Polsce u innych operatorów, ma cenę porównywalną z łączami ADSL,  a zalety Internetu DSL. Nie musisz martwić się o linie telefoniczną i dodatkowe opłaty za nią.