LogoInfo

Monitoring CCTV

Monitoring wideo jest jednym z ważnych i coraz popularniejszych elementów w ochronie mienia, a również infrastruktury IT.

Proponujemy monitoring wideo dla osób prywatnych, firm i innych podmiotów.

Zapraszamy Wspólnoty i Spółdzielnie mieszkaniowe do podjęcia współpracy z naszą firmą. Monitoring całych osiedli wpiętch do sieci osiedlowej i internetu to tylko jedna z wielu propozycji.

 ZADZWOŃ DO NAS.

 

 

Telewizja naziemna - montaż anten DVB-T

 Zadzwoń po technika
 DVB-T

To naziemna telewizja cyfrowa, która sukcesywnie zastępuje telewizje analogową i jest wprowadzana w całej Europie. Znaczna część krajów już   wprowadziła telewizje naziemną, inne podobnie jak Polska dopiero zaczynają ten proces. Po konferencji w Genewie w roku 2006 dla Polski przydzielono 8 niezależnych pokryć (multipleksów) DVB-T. Sześć w zakresie częstotliwości 470 - 790MHz (w kanałach 21 - 60). Jedno w zakresie 790 - 862 MHZ (kanały 61 - 69) oraz jedno w zakresie 174 - 230 MHz (kanały 6 - 12). Ponieważ część częstotliwości przeznaczonych do wdrażania DVB-T jest obecnie wykorzystywanych na potrzeby emisji analogowych, do czasu ich wyłączenia możliwe jest uruchomienie dwóch ogólnopolskich multipleksów (MUX 1 i MUX 2) oraz jednego pokrywającego jedynie część kraju (MUX 3).

Wdrożenie kolejnych sieci i rozszerzenie zasięgu istniejących będzie możliwe po wyłączeniu telewizji analogowych.

W MUX 1 umieszczone zostały następujące programy: TVP1 HD, TVP2, TVP INFO (wersja regionalna), Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka.
W MUX 2:Polsat, TVN, TVN7, TV4, TV Puls, TV Puls2, TV6 i Polsat Sport News .
W MUX 3:TVP1, TVP2 HD, TVP INFO (wersja regionalna), TVP Kultura, TVP Polonia, TVP Historia. 
Naziemna telewizja cyfrowa oferuje nie tylko lepszą jakość obrazów i dźwięków ale dodawanie usług interaktywnych, serwisów płatnych, a także umożliwia dodanie dodatkowych komponentów, takich jak dźwięk przestrzenny.
Wynikiem wprowadzenia telewizji naziemnej jest likwidacja odbioru analogowego co według ustaleń Ministerstwa Infrastruktury oraz Urzędu Komunikacji Elektronicznej nastąpi nie później niż 31 lipca 2013 roku.