LogoInfo

Telefonia cyfrowa

The Phone to nowoczesny sposób cyfrowej komunikacji telefonicznej w sieciach informatycznych (komputerowych). Usługa korzysta z mechanizmu transmisji głosu za pomocą łączy internetowych lub dedykowanych sieci informatycznych wykorzystujących protokół IP. Jakość połączeń i zakres usług dodatkowych podobny jest do oferty cyfrowej telefonii ISDN. The Phone oferuje jednak szereg dodatkowych możliwości technicznych i bardzo korzystne stawki na połączenia – m.in. całkowicie darmowe i nielimitowane w czasie połączenia między abonentami The Phone i to bez względu na wybór Partnera, u którego usługa została aktywowana i dostawcę Internetu, z którego łączy korzysta nasz telefon lub bramka IP. Z tego powodu nasza usługa adresowana jest zarówno dla klientów poszukujących bardzo dobrych i cenowo konkurencyjnych usług telekomunikacyjnych, jak i dla wieloodziałowych firm i instytucji oraz grup partnerów biznesowych poszukujących efektywnych sposobów na redukcję połączeń między swoimi oddziałami i w rozmowach z partnerami handlowymi.

Redukcja kosztów połączeń możliwa jest oczywiście również w przypadku wyboru rozmów poprzez The Phone między członkami rodziny, w sieciach sklepów, bądź aptek, czy małych punktów usługowych i handlowych. Wszędzie tam, gdzie abonenci poszukują niższych stawek telekomunikacyjnych, niż oferowane przez inne podmioty na rynku, a w szczególności – gdy realizują istotną część połączeń z określonymi abonentami, np. oddziałami firmy, czy członkami rodziny, przyjaciółmi, etc.

Do skorzystania z usługi The Phone potrzebny jest wyłącznie dostęp do Internetu w miejscu instalacji linii Cyfrowej Telefonii IP oraz telefon lub bramka usługi The Phone. Usługę można podłączyć również do centrali telefonicznej firmy. Parametry techniczne i warianty instalacji usługi w konkretnej lokalizacji ustala Partner wybrany przez abonenta. Przybliżone informacje zawarte są również w dziale FAQ niniejszego serwisu.

Dodatkowe funkcje jakie oferujemy przy koncie telefonicznym :

Wirtualny Faks - e-mail

Poczta głosowa: e-mail z powiadomieniem, załącznik z rozmową na skrzynkę pocztową.

Możliwość ustawienia przekierowań połączeń.

Internet Łódź, Internet Lodz, Internet Łódzkie