LogoInfo

Goldnet bliżej klienta.Wybudowaliśmy nowoczesną sieć w oparciu o najnowsze rozwiązania, światłowód do budynku lub mieszkania.  Ze względu na ten fakt, możemy zaproponować mieszkańcom poniższych  osiedli super szybki internet.

Łącza Światłowodowe. Pakiety  100 Mbit/s, 200 Mbit/s, 300 Mbit/s ...

Dotyczy osiedli  :  

" Os. Lawendowe " 

" Os. Narutowicza Residence " 

" SM Pienista "

" Os. Graniczna i Tabelowa "

" Os. Plejada I i II "

" Os. Nowe Rokicie "

" Os. W.Ksawerów "*

 

"kolejne osiedla"  w trakcie przyłączania ...

 

Wybrane kompleksy biznesowe:

" Symetris Business Park "

" Kompleks Elektronowa 6 " 

 

Internet stacjonarny bez limitów. Pozostałe tereny objęte superszybkim dostępem:

Tam gdzie nie docieramy z technologią kablową, proponujemy bardzo dobrej jakości i o dużej przepustowości łącza w technologii bezprzewodowej nie ustępujące jakością technologii kablowej. Nowoczesna infrastruktura i sieć nadajników połączona światłowodami umożliwia Państwu dostęp do szybkiego i stabilnego internetu.

Informacja: Oferowany dostęp to znakomity wybór dla stacjonarnego internetu. Nie jest to dostęp mobilny np. LTE, lecz stacjonarny dostęp do internetu w oparciu o przesył radiowy w częstotliwościach odpornych na warunki atmosferyczne i o dużych przepustowościach.

Dziękujemy za zaufanie wielu firmom i klientom indywidualnym, którzy na przestrzeni ostatnich 10 lat już wybrali naszą ofertę dostępu do szybkiego internetu.

Oferujemy internet z dosyłem radiowym - 30 Mbit/s bez limitu danych.

Dotyczy Osiedli/miejscowości : "Nowe i Stare Rokicie w Łodzi""Łódź-Chojny, ul. Kolumny",  "Rzgów-Starowa Góra" "Piątkowisko" , "Pabianice-Karniszewicka i okolice" ,  " Górka Pabianicka - i okolice" "Kudrowice - i okolice""Ksawerów i Wola Zaradzyńska"

 

Zadzwoń i zapytaj o ofertę dotyczącą swojego rejonu. Oferta blokowa poza Łodzią może różnić się nieznacznie od ceny w kalkulatorze ofert.

 

 

 

 

 

 

Uwaga, konkurs!

Polub nas na Facebook'u i oszczędź na abonamencie!

Zasady:

Każdy Klient, który polubi nasz profil na Fabebook'u jako 100., 150., 200., itd. otrzyma w promocji jeden miesiąc abonamentu w cenie 1 zł.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, kto pierwszy- ten lepszy!

Link do profilu poniżej:

goldnet-facebook