LogoInfo

 

 

Poleć ZNAJOMEGO Promocja dostępna dla osób będących klientami GoldNet. Za każdą poleconą osobę skierowaną do GoldNet klient otrzymuje jeden miesiąc za 1zł. Zysk dla każdego. Oszczędzaj wysokość swojego miesięcznego abonamentu internetowego za każdego nowego klienta.

Zasady promocji:

  • promocja dostępna dla osób będących klientami GoldNet
  • za każdą poleconą osobę skierowaną do GoldNet
  • klient otrzymuje jeden miesiąc za 1zł
Zmien operatora
Z promacji mogą skorzystać klienci, którzy rozwiążą umowę z innym operatorem i w przeciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy podpiszą umowę z firmą GolNet.

Zasady promocji:
  • 1 m-c za 1zł brutto opłaty abonamentowej w przypadku umowy na 12-m-cy.
  • 2 m-ce za 1zł brutto opłaty abonamentowej w przypadku umowy na 24 m-ce.

Pobierz formularz: Regulamin promocji

Przenieś swój numer telefonuPromocja dostępna dla klientów posiadających łącze internetowe firmy GoldNet. Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy rozwiążą umowe z innym operatorem i  w przeciągu 30 dni od daty rozwiązania umowy przeniosą swój numer telefonu do firmy GoldNet.

Zasady promocji:

  • 1 m-c  opłaty abonamentowej za łącze internetoweza -1zł brutto.

Pobierz formularz: Regulamin promocji

 

Kaspersky Lab Polska i Goldnet International
W trosce o bezpieczenstwo Państwa komputerów i całej sieci dajemy Państwu możliwość skorzystania z jednego z najlepszych programów antywirusowych i ochronnych. KASPRESKY INTERNET SECURITY .

Aktywacja oprogramowania. W celu aktywacji produktu należy wejść na stronę http://oem.kaspersky.pl wpisać kod promocyjny z certyfikatu i wypełnić formularz rejestracyjny (imię, nazwisko, adres, adres e-mail). Po rejestracji na e-mail użytkownika zastanie przesłany kod aktywacyjny programu. Należy go wpisać w czasie instalacji oprogramowania na komputerze.

Funkcjonalność. Dostarczone oprogramowanie będzie miało taką samą funkcjonalność przez 90 dni od aktywacji jak pełna (roczna) wersja oprogramowania Kaspersky Internet Security. Licencja oprogramowania pozwala na użytkowanie go w sposób komercyjny jak i niekomercyjny.

Po 90 dniach. Każdy klient Goldnet International, który używał 90 dniowej wersji OEM oprogramowania dostarczonego przez Goldnet International i Kaspersky Lab Polska (90 dniowa wersja Kaspersky Internet Security), będzie mógł zamówić pełną wersje oprogramowania z 30% rabatem kontynuacyjnym poprzez stronę oem.kaspersky.pl .
Aby nabyć pełną wersje i otrzymać rabat należy podać w formularzu kod aktywacyjny wersji OEM (90 dniowej). Po złożeniu zamówienia do klienta zostanie wysłany e-mail potwierdzający zamówienie. Następnie po otrzymaniu takiego potwierdzenia klient będzie musiał uiścić opłatę za oprogramowanie na konto Goldnet International. Oprogramowanie to będzie dostarczane wyłącznie w wersji elektronicznej (kod aktywacyjny będzie wysyłany na adres e-mail klienta).

Prosimy zgłaszać chęć otrzymania darmowej wersji na adres: serwis@goldnet-int.com