Szanowni Państwo w dniach  30-31 maja BOK będzie nieczynne.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Pytania Ogólne

Usługa może być zamówiona telefonicznie pod numerem 42 235-2-800, elektronicznie pod adresem bok@goldnet-int.com lub poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie.

Cena instalacji zaczyna się od 1zł i zależy od jej typu, długości trwania umowy oraz pakietu jaki zostanie wybrany.

Wszystko zależy od aktualnej ilości zgłoszeń. Kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta ustalą Państwo dogodny termin instalacji.

Przed każdym przyjazdem technik kontaktuje się z zainteresowanym i ustala godzinę wizyty, odpowiednią dla Klienta oraz technika. W przypadku gdy przyjedzie technik i nie będzie Państwa w domu to za następną wizytę ponoszą Państwo koszty związane z dojazdem w wysokości 50,00PLN.

  • Najpierw podpisywana jest umowa. Istnieje możliwość podpisania umowy w naszym biurze lub technik/instalator dostarcza Państwu umowę w dniu instalacji i podpisuja ją Państwo przed rozpoczęciem instalacji.
  • Technik/instalator przyjeżdża w wyznaczonym dniu na miejsce instalacji.
  • Technik/instalator instaluje odpowiednie urządzenia, sprawdza poprawność ich działania oraz samego połączenia. Po pomyślnie zakończonej instalacji technik/instalator podpisuje protokół odbioru.

Serwis

Pierwszą czynnościa jaką użytkownik może wykonać samodzielnie jest wyłączenie z prądu: zasilacza modemu internetowego, routera na minimum 1 minutę po czym właczyć ponownie i sprawdzić czy usługi zaczeły działać.

  • Usterki można zgłaszać 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 42 235-2-800 bezpośrednio do konsultanta lub pozostawiając wiadomość głosową.

Wszelkie usterki usuwane są najszybciej jak to jest możliwe. Nasi technicy zdiagnozują problem zdalnie i jeżeli zajdzie konieczność zostaną Państwo umówieni na wizytę serwisową.

Płatności

Aktualny stan płatności można sprawdzić logując się do swojego konta w E-BOK (Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta)  lub
dzwoniąc pod numer 42 235 2 800 wew. 2