Szanowni Państwo w dniach  30-31 maja BOK będzie nieczynne.

Dlaczego Goldnet

niezawodna jakość usług...

Więcej

Spawanie światłowodów i pomiar linii optycznych

usługi na najwyższym poziomie...

Więcej

Monitoring CCTV

video rejestracja w ochronie mienia...

Więcej

Instalacje AZART

dostęp do darmowej telewizji...

Więcej

Internet dla Firm

Internet GoldNet Business  to najlepszy dostęp do Internetu dla Twojej firmy. Goldnet to doskonałe połączenie parametrów technicznych z wysoką  jakością i niezawodnością.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania w zakresie łącz Internetowych i telefonii dla firm oraz instytucji na terenie całego woj. łódzkiego:

  • Węzeł 10 Gbit/s
  • Łącze światłowodowe  o przepustowości  1 Gb/s
  • Opcjonalnie - Łącze oparte o radiolinię o przepustowości do 400 Mb/s
  • Redundancja sieci
  • Symetryczny dostęp do Internetu z wykorzystaniem protokołu BGP
  • Zapewniamy bardzo niskie opóźnienia
  • Zapewniamy kompletną infrastrukturę dla obsługi łącza: serwery DNS, wpisy revDNS, routing BGP
  • Każdy Klient w zależności od potrzeb może otrzymać podklasę publicznych adresów IP

Usługi transmisji

Dla klientów biznesowych, stworzyliśmy specjalną ofertę usług związanych z transmisją danych. W ich zakres wchodzi usługa zrealizowana na bazie najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w wirtualnych sieciach prywatnych (VPN). Usługa TD pozwala na zestawienie prywatnej sieci transmisji danych. Dzięki tej usłudze klient otrzymuje wydzieloną sieć korporacyjną VPN (Virtual Private Network), która łączy jego lokalizację w integralną całość. Istnieje możliwość dobrania parametrów transmisji, które dokładnie odpowiadają potrzebom klienta. Nad jakością świadczonej usługi czuwa Centrum Zarządzania Siecią.

Łącza zapasowe

Optymalnym rozwiązaniem jest posiadanie łączy zrealizowanych w innych technologiach z uwagi na minimalizację ryzyka jednoczesnej  utraty obu łączy. Dostęp do Internetu w firmie bez względu na wykorzystywaną technologię (kabel miedziany, światłowód, radiolinia), powinien składać się z łącza podstwowego oraz łącza zapasowego (backup). Najlepiej gdyby łącze zapasowe wykorzystywało inną trasę w stosunku do łącza podstawowego. W zależności od potrzeb może to być łącze o parametrach takich samych jak łącze podstawowe lub gorszych ale wystarczających  na czas naprawy łącza podstawowego.

                 GoldNet dostarcza zarówno łącza główne jak i zapasowe