Szanowni Państwo,

W dniu 20.06.24 ( czwartek) będą prowadzone prace konserwacyjne, możliwe przerwy w dostępie do usług.

Z góry przepraszamy.

Spawanie światłowodów 

Wykwalifikowany zespół instalatorów z wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami wykonuje usługi na najwyższym poziomie, najlepszą dostępną na rynku spawarką światłowodową.

Pomagamy przy budowie sieci począwszy od ich projektowania, dostarczania materiałów potrzebnych do budowy systemu, spawania światłowodów aż po wybudowanie zaprojektowanego rozwiązania. Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów na nowo powstałych budynkach deweloperskich, wykonujemy spawy w szafach teletechnicznych i mieszkaniach.  Naprawiamy lub modernizujemy istniejące już węzły światłowodowe a także realizujemy projekty sieci FTTH, spawy w słupkach, studniach i przełącznicach.

Wykonujemy:

  • Spawy światłowodowe jednomodowe/wielomodowe
  • Pomiary reflektometryczne kabli jednomodowych/wielomodowych

Zapytaj o ceny Spawania Światłowodów, zadzwoń do nas i ustal warunki  tel. 602 601 704

* Cena  uzależniona jest od ilości spawów i ilości punktów do pospawania.

Dysponujemy najnowszym sprzętem na rynku:

Spawarka światłowodowa firmy Sumitomo jest małą, kompaktową i lekką jednostką oferującą najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia, bez potrzeby wykorzystania luster. Zaprogramowana żeby spawać wszystkie najczęściej wykorzystywane typy włókien z ogromną precyzją. Ze względu na pojawienie się na rynku włókien niecentrycznych oraz włókien charakteryzujących się dużą łamliwością firma Sumitomo staje na wysokości zadania i dzięki tej spawarce możemy dla Państwa z powodzeniem pospawać każdy rodzaj włókna. Spawarka ma najnowsze rozwiązania i patenty, dzięki którym profesjonalny spawacz pospawa każdy rodzaj włókna z idealną precyzją.

Spawarka ta jest bez lustrowa dlatego też działa nawet w najtrudniejszych warunkach, np. podczas dużego zapylenia lub bardzo dużej wilgotności powietrza,  co gwarantuje  prawidłowe wykonanie spawów.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz sprzęt są gwarancją najwyższej jakości powierzonego nam do wykonania zlecenia.

Pomiary Optyczne Okablowania Strukturalnego

Oferujemy Państwu usługi pomiaru okablowania strukturalnego zgodnie z obowiązującymi standardami. Testy okablowania wykonujemy za pomocą własnych urządzeń pomiarowych. Pomiary kabli jednomodowych za pomocą reflektometru Exfo

Wykonujemy :

  • Pomiary światłowodowego jednomodowego okablowania strukturalnego
  • OTDR, pomiar na aktywnej linii światłowodowej
  • Pomiary światłowodowego wielomodowego okablowania strukturalnego
  • Pomiary kabli wielomodowych za pomocą reflektometru Anritsu
  • Pomiary i dokumentacja powykonawcza okablowania światłowodowego i miedzianego w nowo powstałych budynkach mieszkalnych
 
Wykonujemy pomiary końcowe włókien reflektometrem z dwóch stron oraz pomiary miernikami tłumienia metodą transmisyjną.

Nasi technicy posiadają certyfikaty w zakresie projektowania i wykonywania systemów okablowania strukturalnego. Pomiary potwierdzają czy instalacja została wykonana prawidłowo oraz dają jej rzetelny obraz. Po wykonaniu pomiarów okablowania otrzymujecie Państwo raport  w postaci papierowej i elektronicznej. Udzielamy gwarancji a po wykonanych pomiarach opisujemy przełącznicę (numer kabla, relacje itd...) 

tel. 602 601 704